[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Послуга

МНС Груп є офіційним регіональним представником міжнародного органу з сертифікації TUV. Сертифікація товарів і послуг – основний напрямок діяльності нашої компанії. Ми готові надати підприємцям комплексну допомогу у питаннях технічного регулювання діловодства та підготовки бізнесу до виходу на ринки Євросоюзу, провести комплексний аудит та оцінку відповідності підприємства вимогам нормативно-законодавчої бази, а також різних стандартів.

Експерти-аудитори нашої компанії надають будь-які послуги у сфері сертифікації, серед яких:
• сертифікація згідно системі УкрСЕПРО;
• оцінка відповідності продукції вимогам Технічних регламентів України;
• сертифікація відповідно до вимог органу з сертифікації TUV;
• проведення комплексного аудиту системи менеджменту якості;
• виконання технічної експертизи;
• передсертифікаційний аудит.

Ми співпрацюємо з відповідними органами з сертифікації в Україні, Росії і країнах Євросоюзу. Наші аудитори завжди в курсі нововведень в області сертифікації та працюють за останнім чинним версіями стандартів.

Ні для кого не секрет, що сьогодні наявність сертифікатів якості – одна з умов успішного ведення бізнесу. Замовте у нашій компанії безоплатну первинну консультацію з приводу сертифікації вашого підприємства прямо зараз!

МНС Груп має багаторічний досвід роботи в галузі сертифікації. Якщо на вашому підприємстві немає фахівця, здатного провести якісний аудит, скористайтеся послугами нашої компанії.

Фахівці МНС Груп ретельно і скрупульозно проаналізують існуючі умови роботи і можливі критичні точки, проведуть оцінку системи менеджменту якості підприємства, дадуть корисні рекомендації щодо її поліпшення.

Ми пропонуємо наступні види послуг з аудиту та аутсорсингу систем менеджменту якості:

Діагностичний аудит
Діагностичний аудит проводиться з метою виявлення реального стану справ на підприємстві. Наші фахівці детально аналізують діючу систему менеджменту якості і перевіряють її на відповідність нормам і вимогам сучасних міжнародних стандартів. За підсумками цієї роботи ми надаємо звіт про виявлені розбіжності і видаємо покрокову інструкцію, як усунути недоліки існуючої системи та уникнути помилок в майбутньому.
Проведення діагностичного аудиту необхідно для будь-якого підприємства. За його результатами можна визначити «коефіцієнт корисної дії» кожного відділу, а також з’ясувати, скільки буде коштувати розробка і впровадження системи менеджменту якості по конкретному стандарту.

Комплексний аутсорсинг
На підприємстві вже існує система менеджменту якості, але її робота не дає бажаних результатів? Тоді для виявлення слабких місць необхідний аналіз функціональності окремих елементів (відділів) компанії. Наші фахівці проведуть комплексну перевірку кожного підрозділу на відповідність вимогам стандартів серії ISO. За її результатами буде надано звіт та рекомендації щодо удосконалення роботи відділів підприємства.

Передсертифікаційний аудит
Ви хочете провести сертифікацію підприємства, але є сумніви в успіху? Замовте у нас передсертифікаційний аудит. Наші фахівці перевірять ваше підприємство і дадуть висновок про його готовності до сертифікації. Також ми надамо докладний звіт про стан системи менеджменту, зазначимо її сильні і слабкі сторони і порадимо, як усунути наявні недоліки.
Для замовлення послуги або з’ясування вакансій, що вас деталей зв’яжіться з нашим менеджером або залиште свій номер телефону і ми самі зателефонуємо вам найближчим часом.

Успіх і розвиток будь-якого бізнесу залежать не тільки від вкладених активів, але і від компетентності та ефективності роботи задіяних у ній людей. Тому підготовка і професіоналізм персоналу підприємства мають особливу цінність. Так як сучасне діловодство не стоїть на місці, все швидше розвиваються і впроваджуються нові вимоги та стандарти, професійні знання і навички навіть перевірених працівників можуть швидко застарівати.

Провідні компанії витрачають на професійний розвиток (навчання персоналу) від 2 до 10% фонду заробітної плати. Ці витрати розглядаються як капіталовкладення в потенціал своїх співробітників, що спричинить підвищення продуктивності праці. Якісно навчений, професійний трудовий колектив – одна з ключових ланок ефективного функціонування підприємства.

Найбільш ефективною формою навчання є:
• Семінари – це лекції, після яких проводяться активні дискусії з питань, які цікавлять слухачів. При відносно невеликих тимчасових витратах на таке навчання співробітники можуть отримати багато актуальної та корисної інформації.
• Тренінги – являють собою короткостроковий курс підвищення кваліфікації персоналу тривалістю від 1 до 5 днів. Тренінги більш узконаправленны, ніж семінари, їх основне призначення – вироблення у цільової аудиторії специфічних навичок, знань і умінь. Оптимальна кількість людей в навчальній групі – 10-12 осіб. Це дозволяє кожному студенту продемонструвати тренеру виконання завдання і обмінятися своїми вміннями з іншими учасниками.

Наша компанія МНС Груп має багаторічний досвід в організації тренінгів та семінарів. Якщо вам потрібно провести навчання персоналу – зверніться до нас.