[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

GMP

Міжнародний стандарт GMP є основним документом, за яким здійснюється сертифікація фармацевтичних виробництв у всьому світі. Ліки, активні інгредієнти, харчові добавки (Бади), медичні пристрої та діагностичне обладнання виготовляються в строгій відповідності з його вимогами.

Наявність у підприємства сертифіката GMP підтверджує, що продукція виробляється в умовах, що виключають потрапляння сторонніх речовин, має необхідний хімічний склад і упакована належним чином (збереже свої властивості протягом усього терміну придатності).

Переваги сертифікації компанії за стандартом GMP

В Україні сертифікація фармацевтичних підприємств за стандартом GMP обов’язкове. Згідно з українським законодавством, виробники лікарських засобів повинні мати документи, що підтверджують відповідність виробництва вимогам належної виробничої практики (GMP).

Що дає цей сертифікат виробника? Це:

  • забезпечення стабільно високої якості продукції;
  • підвищення конкурентоспроможності;
  • отримання переваг при участі в тендерах;
  • зростання інвестиційної привабливості;
  • доступ на зарубіжні ринки.

Сертифікат GMP видається строком на 5 років і має світове визнання.

Сертифікація від МНС Груп – чому клієнти обирають нас?

Наша компанія МНС Груп – офіційно акредитований орган, що пропонує сертифікаційні послуги підприємствам, розташованим у всіх регіонах України та близькому зарубіжжі. Ми багато років проводимо сертифікацію за стандартом GMP і знаємо, як зробити це швидко і з бездоганною якістю. Всім клієнтам надається максимальне сприяння і професійна підтримка.

Рівень нашого обслуговування високо оцінили вже більше сотні організацій. Станьте і ви клієнтом МНС Груп!

Comments

comments