[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

GMP+

В даний час особливий інтерес для вітчизняних виробників комбікормів, кормових добавок, преміксів та інгредієнтів для них представляє галузевий стандарт забезпечення безпеки кормів GMP+, так як саме він є перепусткою на європейський ринок. Сертифікат GMP+ гарантує якість, надійність і безпека кормів і підтверджує їх відповідність міжнародним законодавством.

Сертифікати GMP+ приймаються на міждержавному рівні і встановлюють єдині правила для всіх учасників кормового ланцюга. Сертифікації підлягають підприємства, які займаються виробництвом, зберіганням, транспортуванням і реалізацією кормової продукції.

Переваги сертифікації компанії за стандартом GMP+

Наявність сертифіката GMP+ відкриває перед компанією нові перспективи, робить її повноправним учасником міжнародного ринку кормового.

В даний час схема сертифікації GMP+ охоплює більше 12 000 організацій у 65 країнах світу. Вони мають доступ до:

  • міжнародних баз виробників кормів;
  • даних з безпеки та якості продуктів;
  • загальній базі оцінки ризиків та інформації про інциденти трапляються в кормовій ланцюжку;
  • передовим рішенням, що сприяє забезпеченню належної безпеки кормів.

Сертифікація від МНС Груп – чому клієнти обирають нас?

Наша компанія, усвідомлюючи значення сертифікату GMP+ для вітчизняних сільгоспвиробників, однією з перших в країні навчила своїх аудиторів вимогам даного стандарту. Вы получили возможность получить сертификат от лица, признанного органом по сертификации Guardis International Certifications GmbH.

Звернувшись до нас, ви отримаєте:

  • безкоштовний передсертифікаційний аудит;
  • можливість взяти участь у семінарах та навчальних тренінгах.

Послугами Guardis International Certifications GmbH вже скористалися Новопокровських комбінат хлібопродуктів, Чернівецький ОЖК, Ветсинтез, Агро-Лучки, Агрооіл Україна, Елеватор Буд Інвест, Агросінергія та ще більш ніж 20 компаній

Comments

comments