[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

IRIS

Міжнародний стандарт якості IRIS заснований на положеннях стандарту ISO 9001 і враховує специфічні вимоги залізничної галузі. Він застосовний для постачальників обладнання та компонентів для залізничної промисловості та забезпечує дотримання якості продукції на всіх етапах поставок.

Наявність у підприємства сертифіката відповідності IRIS підтверджує, що на ньому функціонує система менеджменту якості, що відповідає всім вимогам, що пред’являються до компаній залізничного сектора. Це дає можливість організації пропонувати свої продукти і послуги залізничним операторам не тільки в Україні, але і в Європі.

Переваги сертифікації компанії по стандарту IRIS

Сертифікат IRIS є документом, який:

  • дає підприємству вагомі переваги при участі в тендерах;
  • дозволяє значно зменшити кількість аудитів другої сторони;
  • підвищує рейтинг компанії в залізничній галузі;
  • відкриває перед підприємством нові можливості на вітчизняному і міжнародному ринках.

Сертифікація від МНС Груп – чому клієнти обирають нас?

Компанія МНС Груп – одна з небагатьох в Україні проводить сертифікацію підприємств по стандарту IRIS. Наші аудитори мають глибокі знання специфіки залізничної галузі та галузевих стандартів і забезпечують професійний підхід до аудиту організації при проходженні сертифікації.

Наша компанія здійснює:

  • передсертифікаційний аудит;
  • сертифікацію по стандарту IRIS.

Для будь співпрацює з залізницею компанії отримання сертифіката відповідності IRIS – запорука успішного ведення бізнесу. Замовте сертифікацію вашого підприємства в МНС Груп!

Comments

comments