[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

ISO 14001

Міжнародний стандарт ISO 14001 містить вимоги до системи екологічного менеджменту (СЕМ). Даний документ був розроблений для того, щоб зменшити вплив діяльності підприємства на навколишнє середовище. У багатьох державах, в тому числі і в Україні, ISO 14001 прийнятий в якості національного стандарту.

Так як питання екології зараз дуже актуальне, багато промислові корпорації та інші організації очікують від своїх потенційних партнерів застосування екологічних технологій і можуть для участі в тендерах і початку співпраці вимагати наявності сертифікованої СЕМ.

Переваги сертифікації компанії за стандартом ISO 14001

Сертифікат ISO 14001 дає організації наступні переваги:

  • зменшується ймовірність отримання екологічних штрафів;
  • поліпшується імідж компанії;
  • з’являється більше можливостей для залучення нових ділових партнерів;
  • збільшується інвестиційна привабливість підприємства;
  • спрощується отримання деяких ліцензій і дозволів.

Стандарт ISO 14001 застосуємо до будь-якої організації всіх галузей промисловості і сфери обслуговування. Термін дії сертифікату – 3 роки.

Сертифікація від МНС Груп – чому клієнти обирають нас?

Ми займаємося наданням сертифікаційних послуг більше 10 років і маємо репутацію надійного і відповідального партнера. Для того, щоб отримати сертифікат відповідності ISO 14001, послугами нашої компанії вже скористалися багато українські підприємства.

Клієнтам МНС Груп надається:

  • безкоштовний передсертифікаційний аудит;

Скористайтесь нашими послугами! Так як ми є офіційним представником німецького органу з сертифікації TUV, видані нами сертифікати мають міжнародне визнання.

Comments

comments