[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

home

Цілі Міжнародної системи сертифікації сталого розвитку та вуглецю (ISCC) полягають у створенні міжнародної, практично життєздатної та прозорої системи сертифікації біомаси та біоенергії. Програма сертифікації ISCC розроблена для глобального застосування. Вона охоплює оцінку критеріїв сталого виробництва, критеріїв управління, документацію щодо простежуваності та оцінку розрахунків економії парникових газів. Ретельно продумана концепція ISCC як схема міжнародного масштабу пройшла […]

Міжнародний стандарт ISO 9001 встановлює вимоги до функціонує на підприємстві системи менеджменту якості (СМЯ), дотримання яких гарантує високу якість його роботи і надійність як партнера і постачальника.

gmp+

В даний час особливий інтерес для вітчизняних виробників комбікормів, кормових добавок, преміксів та інгредієнтів для них представляє галузевий стандарт забезпечення безпеки кормів GMP+, так як саме він є перепусткою на європейський ринок.

Даний стандарт контролює хімічне, мікробіологічне, радіаційне забруднення і механічне засмічення практично всіх видів сільгосппродукції тваринного і рослинного походження протягом повного циклу виробництва.