[contact-form-7 404 "Not Found"]

MNC GROUP - БІЛЬШ НІЖ
СЕРТИФІКАЦІЯ

З МНС - вигідніше! Чому?

ПРАЦЮЄМО СЬОГОДНІ ДЛЯ УСПІШНОГО ЗАВТРА: Наша компанія надає послуги коучингу, аудиту, сертифікації та навчання персоналу. Сертифікація вашого підприємства міжнародним стандартом гарантує вам результат. Результатом є можливість виходу на нові ринки, участь в тендерах, впровадження сучасних систем менеджменту якості, зниження ризику і збільшення прибутковості, підвищення конкурентноздатності.
ОТРИМУЙ БІЛЬШЕ ПРИ МЕНШИХ ВИТРАТАХ: У нас розроблена внутрішня система зниження витрат на сертифікацію за рахунок скорочення транспортних та інших витрат. Вартість послуг для кожного замовника розраховується індивідуально. Планування робіт здійснюється за принципом максимальної зручності для клієнта.
НАША ГЕОГРАФІЯ - ВЕСЬ СВІТ: За час нашого існування ми навчили понад 10000 чоловік. За минулий рік нам довірилися понад 60 нових клієнтів. Наші співробітники завітали до 50 експортних заходів, таких як «Агропорт», «Молочний конгрес», «GMP+». Хорошою тенденцією є зниження рекламацій наших клієнтів практично до 0. Співробітники нашої компанії регулярно проводять навчання регіональних підрозділів «Госпродпоребслужбы».

О НАС

MNC Group – німецька якість за українською ціною! Ти власник підприємства але не знаєш як : - вийти на нові ринки - перемагати в тендерах -Знизити ризики і збільшити прибуток -підвищити конкурентноздатність Є перевірене рішення! Компанія MNC Group – лідер вітчизняного ринку в сфері аудиторських та сертифікаційних послуг. Головне кредо нашої компанії – комплексний підхід до потреб кожного замовника.

БОНУСНІ ПРОПОЗИЦІЇ

person-logo

Отримання гранту

Можливість отримання гранту ЄБРР. Повернення від 50 до 75% коштів, витрачених підприємством на впровадження стандарту.

person-logo

Безкоштовний аудит

Безкоштовне проведення діагностичного аудиту фахівцем МНС Груп. Визначення ступеня готовності підприємства до сертифікації.

person-logo

Знижки на тренінги

Всі клієнти, які відвідали наш навчальний центр і привели на заняття своїх знайомих, партнерів або співробітників, отримують знижки на наступні тренінги.

СТАНДАРТИ

ISO 9001

ISO 9001

Міжнародний стандарт ISO 9001 встановлює вимоги до функціонує на підприємстві системи менеджменту якості (СМЯ), дотримання яких гарантує високу якість його роботи і надійність як партнера і постачальника.

подробнее

GMP+

GMP+

В даний час особливий інтерес для вітчизняних виробників комбікормів, кормових добавок, преміксів та інгредієнтів для них представляє галузевий стандарт забезпечення безпеки кормів GMP+, так як саме він є перепусткою на європейський ринок.

подробнее

GlobalGAP

GlobalGAP

Даний стандарт контролює хімічне, мікробіологічне, радіаційне забруднення і механічне засмічення практично всіх видів сільгосппродукції тваринного і рослинного походження протягом повного циклу виробництва.

подробнее

FSSC 22000

FSSC 22000

Заснована на стандартах ISO FSSC 22000 – це надійна, має міжнародне визнання схема сертифікації системи менеджменту безпеки харчових продуктів.

подробнее

ISO 22000

ISO 22000

Стандарт ISO 22000 охоплює всі етапи виробництва харчових продуктів – починаючи від контролю якості сировини і закінчуючи матеріалом упаковки, а також умови транспортування, зберігання та реалізації готової продукції.

подробнее

ВІДГУКИ

Цим листом хочу висловити подяку від колективу нашого підприємства за виконану роботу фахівцям МНС Груп. Перед нами стояло завдання про приведення системи якості ISO 9001, діючої на нашому підприємстві, до вимог міжнародних аудиторів. Завдяки спільній співпраці наших фахівців була проведена необхідна робота..

НОВИНИ

Хліб і борошно – всьому голова! Вітаємо Новопокровський КХП!

Вітаємо компанію Новопокровський КХП з проходженням наглядового аудиту по ISO 9001 та ресертифікацією по FSSC 22000! Ми дуже раді і пишаємося що о...

Читать далее

На этой неделе отличились пищевики! Поздравляем!

Вітаємо з успішним проходженням наглядового аудиту компанію «Королівський смак» за стандартом GMP+B1. Так само пройшла наглядовий аудит ком...

Читать далее

Наші клієнти успішно пройшли наглядовий аудит!

Вітаємо компанії ТОВ «Вест-Експрес» з проходженням наглядового аудиту за стандартом GMP+B4! Це одні з небагатьох компаній, що мають сертифіка...

Читать далее

“Танк Транс Україна” пройшла наглядовий аудит за стандартом GMP+ B4!

Компанія зазначає, що впровадження Схеми системи забезпечення безпеки кормів допомогло оптимізувати і вдосконалити процеси пов'язані з с...

Читать далее

КЛІЄНТИ

partner_1
partner_1
partner_1
partner_1